Máte dotaz? Zavolejte. +420 605 517 343

Nabídka služeb

Výrobky na míru

Dveře a vrata z masivu

Vyrobíme Vám venkovní vchodové dveře dřevěné a vrata z masivu, které vaší nemovitosti dodají jedinečnou podobu. Vždy se o zakázkové originální dveře, vytvořené na míru danému prostoru a stylu, který odpovídá charakteru vašeho domu, chaty, nebo stodoly. Garantujeme vám precizní provedení venkovních dřevěných vrat a dveří.

Okna z masivu

Na zakázku Vám vyrobíme eurookna, klasická okna, špaletová okna a rustikální okna. Z materiálů používáme převážně smrk a dub, nebráníme se však i jiným materiálům. Vyrábíme nejen okna, ale i vchodové dveře, balkonové dveře, okna jednokřídlá, okna dvoukřídlá, okna vícekřídlá a vnitřní parapety. Okna je možné doplnit dřevěnou ozdobnou mřížkou.

Kuchyňské linky

Přemýšlíte o nové kuchyni, která bude nejen pěkně vypadat, ale bude mít i dlouhou životnost. Také perfektní užitné vlastnosti díky profesionálnímu a pečlivému vyhotovení z rukou zkušených řemeslníků? Nabízíme vám výrobu kuchyní na míru včetně jejich převozu a kompletace na místě. Zdarma návrh, konzultace + nezávazné nacenění.

Schodiště

Zhotovíme pro vás samonosná i obkladová dřevěná schodiště z prvotřídního materiálu. Zakázková výroba schodišť řeší problémy interiéru v takových případech, kdy není možné uplatnit klasické sériově dodávané typy schodišť, resp. skládačky či stavebnicové systémy neumí vhodně řešit dispozice prostoru a funkční požadavky.

Nábytek

Chcete-li mít jistotu, že zakázkový nábytek bude precizně zpracován a na jeho výrobu bude použit prvotřídní materiál, který zajistí bezproblémové užívání nábytku na několik desetiletí - pak se obraťte na nás!

Postele

Měli by jste zájem o kvalitní postel z masivu? Rádi pro vás zhotovíme postel na míru – věřte našim více jak 30-ti letým zkušenostem. Postel z naší řemeslné dílny je postelí na celý život.

Ostatní výrobky

Zhotovíme pro Vás i další výrobky, jako například dřevěné ploty, pergoly, zahradní domky a spoustu jiného.